Yhteystiedot

 

KÄYNTIOSOITE
Tampereentie 19, 37500 Lempäälä
TOIMISTO AVOINNA
ma ja ke 10–13,
muina aikoina sopimuksen mukaan
Koronaviruksen leviämisen estämiseksi toimistomme on toistaiseksi suljettu. Voit olla vierailun sijaan yhteydessä puhelimella tai sähköpostilla.
POSTIOSOITE
PL 38, 37501 Lempäälä
TILAAJAN ASIAKASPALVELU
lvs.fi/asiakaspalvelu
010 5844 270* (ark. 9–12.30 ja 13–15)
tilaukset@lvs.fi
SÄHKÖPOSTIT
Toimitus: toimitus@lvs.fi
Mainosmyynti: ilmoitukset@lvs.fi
etunimi.sukunimi@lvs.fi
*Soitto kotimaassa 010-alkuisiin puhelinnumeroihin maksaa matkapuhelimista 8,35 senttiä/puhelu + 17,17 senttiä/minuutti. Lankapuhelimesta soiton hinta on 8,35 senttiä/puhelu + 6,00 senttiä/minuutti.

 

Pikalinkit

 

 

Lehden tekijät

 

Päätoimittaja
Kari Pusa
050 512 0097
kari.pusa@lvs.fi

 

Toimittaja
Erkki Koivisto
044 755 7206
erkki.koivisto@lvs.fi

 

Toimittaja
Katariina Rannaste
044 755 7207
katariina.rannaste@lvs.fi

 

Asiakkuuspäällikkö
Piia Kylliäinen
044 3477 405
piia.kylliainen@lvs.fi

 

 

Tuottaja
Soile Virtanen
044 755 7209
soile.virtanen@lvs.fi

Tapahtumakoordinaattori
Hanna-Mari Kujala
hanna-mari.kujala@pirmediat.fi
Lempäälän-Vesilahden Sanomat osaksi tapahtumaasi? Ota yhteyttä!

 

Laskutusosoitteemme

Pirmediat Oy, 0150723-3

1. Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: FI8352280320066124
Operaattori: Osuuspankki Lempäälä M (OKOYFIHH)
Aineistomuoto: Finvoice
Merkitkää laskun viitteeksi Lempäälän-Vesilahden Sanomat.

2. Sähköpostin liitteenä lähetettävät laskut
Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa (max. 5MB/tiedosto) osoitteeseen: 01507233@scan.netvisor.fi
Laskulla tulee olla seuraavat osoitetiedot:
Pirmediat Oy
01507233
PL 100
80020 Kollektor Scan
Merkitkää laskun viitteeksi Lempäälän-Vesilahden Sanomat.
Mikäli lasku sisältää liitesivuja, niiden tulee olla samassa tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

3. Paperilaskut
Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot:
Pirmediat Oy
01507233
PL 100
80020 Kollektor Scan
Merkitkää laskun viitteeksi Lempäälän-Vesilahden Sanomat.