Yhteystiedot

 

TOIMISTO PALVELEE
Tampereentie 19, Lempäälä
Avoinna maanantaisin klo 10–13 ja sopimuksen mukaan

 

POSTIOSOITE
Lempäälän-Vesilahden Sanomat
Tampereentie 19
37500 Lempäälä

 

TILAAJAN ASIAKASPALVELU
lvs.fi/asiakaspalvelu
010 5844 270* (arkisin 9–12.30 ja 13–15)
tilaukset@lvs.fi

 

MAINOSTAJAN ASIAKASPALVELU
lvs.fi/mainostajalle
010 5844 271*
ilmoitukset@lvs.fi

 

SÄHKÖPOSTIT
Toimitus: toimitus@lvs.fi
Mainosmyynti: ilmoitukset@lvs.fi
etunimi.sukunimi@lvs.fi

 

*Soitto kotimaassa 010-alkuisiin puhelinnumeroihin maksaa matkapuhelimista 8,35 senttiä/puhelu + 17,17 senttiä/minuutti. Lankapuhelimesta soiton hinta on 8,35 senttiä/puhelu + 6,00 senttiä/minuutti.

Päätoimittaja
Seppo Kummala
seppo.kummala@lvs.fi
050 512 0097

Toimittaja
Erkki Koivisto
erkki.koivisto@lvs.fi
044 755 7206

Toimittaja
Katariina Rannaste
katariina.rannaste@lvs.fi
044 755 7207

Asiakkuuspäällikkö, mainosmyynti
Piia Kylliäinen
piia.kylliainen@lvs.fi
044 347 7405

Tuottaja, mainosvalmistus
Soile Virtanen
soile.virtanen@lvs.fi044 755 7209

Tapahtumakoordinaattori
Hanna-Mari Kujala
hanna-mari.kujala@pirmediat.fi
Lempäälän-Vesilahden Sanomat osaksi tapahtumaasi? Ota yhteyttä!

 

Lempäälän-Vesilahden Sanomat on osa Pirmediat-mediaryhmää. Pirmedioihin kuuluvat Lempäälän-Vesilahden Sanomien lisäksi paikallislehdet Akaan Seutu, Oriveden Sanomat, Pirkkalainen, Sydän-Hämeen Lehti ja Ylöjärven Uutiset sekä paikalliset radiokanavat SUN Radio ja Tampereen Kiakkoradio.

 

Laskutusosoitteemme

Pirmediat Oy, 0150723-3

Laskun viitteeksi: Lempäälän-Vesilahden Sanomat

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003701507233
Välittäjän tunnus: 003721291126 (Maventa)

Sähköpostin liitteenä lähetettävät laskut
01507233@scan.netvisor.fi (PDF-muodossa, max 5 Mt/tiedosto)
Laskulla tulee olla osoitetiedot: Pirmediat Oy, 01507233, PL 100, 80020 Kollektor Scan

Paperilaskut
Laskulla ja kirjekuoressa osoitetiedot: Pirmediat Oy, 01507233, PL 100, 80020 Kollektor Scan